Sprzedaż biletów autokarowych

Kup polisę ONLINE!

MONACHIUM i ZAMKI BAWARSKIE

Jezioro Bodeńskie – Norymbergia

Dzień 1

wyjazd z Olsztyna w godzinach rannych i przejazd do Zgorzelca, zakwaterowanie w hotelu, obiado- kolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień 2

śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Monachium, zwiedzanie Starego Miasta: Kościół NMP, Ratusz, rezydencja Wittelsbachów, Kościół Św. Michała, przejazd do Oberau, zakwaterowanie, obiado- kolacja, czas wolny, nocleg.

Dzień 3

śniadanie, przejazd i zwiedzanie zamku Linderhof, przejazd i rejs stateczkiem po Heiterwanger See, przejazd i zwiedzanie zamków Hohenschwangau i Neunschwanstein, powrót do hotelu i obiado- kolacja przejazd i pobyt w Garmisch-Partenkirchen, nocleg.

Dzień 4

śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd nad Jezioro Bodeńskie, zwiedzanie Bergenz i Lindau, przejazd do Ulm, zakwaterowanie w hotelu obiadokolacja, spacer po mieście, nocleg.

Dzień 5

śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Norymbergii, zwiedzanie miasta: Kościół Św. Wawrzyńca, Rynek Główny, Stary Ratusz, Kościół Św. Sebalda z dziełami Wita Stwosza przejazd do Zgorzelca, zakwaterowanie w hotelu, obiado- kolacja i nocleg

Dzień 6

śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Olsztyna.

ZAPEWNIAMY:

  • noclegi w hotelu, pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami
  • wyżywienie wymienione w programie
  • transport – klimatyzowany autokar z video, barkiem i wc
  • usługi przewodnika
  • opieka i informacja turystyczna pilota
  • ubezpieczenie

CENA I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE W BIURZE. ZAPRASZAMY!