Sprzedaż biletów autokarowych

Kup polisę ONLINE!

Kopenhaga i  Malmö  - 4 DNI 

                                                                                   

Dzień 1 

16:30    Wyjazd z Olsztyna.

20:00    Przybycie na terminal w Gdyni.

21:30    Wypłynięcie promu z Gdyni.

21:00    Kolacja na promie – bufet szwedzki, kaw./herb./sok + piwo i wino bez ograniczeń.

22:30    Dyskoteka/muzyka na żywo.

 

Dzień 2  

07:00    Śniadanie – bufet szwedzki.

09:00    Przypłynięcie do Karlskrony.

Przejazd autokarem przez prowincje Blekinge i Skåne (200 km). Przejazd ze Szwecji do Dani przez 8-kilometrowy most Øresundsbron. Zwiedzanie stolicy Danii, Kopenhagi (ok. 2,5 godziny) – przystanki m.in. przy rezydencji królewskiej Amalienborg, Syrence, zamku Christiansborg i katedrze. Czas wolny w Kopenhadze, dla chętnych wizyta w browarze Carlsberg albo rejs po kanałach Kopenhagi (dodatkowo płatne). Przejazd do Malmö.

  

17:00    Zakwaterowanie w hotelu Scandic S:t Jörgen lub Scandic Malmö City w centrum miasta.

18:30    Kolacja w hotelu. Po kolacji wolny wieczór w Malmö, dla chętnych spacer                     z przewodnikiem po centrum miasta.  

 

 Dzień 3 

07:00   Śniadanie w hotelu. Wyjazd z hotelu z bagażami godz. 8:30.

Zwiedzanie Malmö autokarem – przejazd koło zamku, przystanek nad brzegiem morza             w dzielnicy Västra Hamnen koło wieżowca Turning Torso. Wizyta w romańskiej katedrze w Lund i spacer po najstarszej części uniwersytetu. Przyjazd do Ystad – krótki spacer z przewodnikiem po Starym Mieście. Czas wolny (lunch /dalsze zwiedzanie we własnym zakresie).

Przystanek w nadmorskiej wiosce Kåseberga. Ales stenar – tajemniczy prehistoryczny zabytek, głazy ustawione w kształt 70-metrowej długości łodzi. Przejazd przez Åhus, miasteczko znane ze swojej średniowiecznej historii i fabryki wódek Absolut, krótki przystanek.

19:00    Powrót na terminal promowy w Karlskronie.

20:30    Wypłynięcie promu.

20:00    Kolacja na promie – bufet szwedzki, kaw./herb./sok + piwo i wino bez ograniczeń.

21:30    Dyskoteka/muzyka na żywo.

 

Dzień 4 

06:30    Śniadanie – bufet szwedzki.

07:30    Przypłynięcie promu do Gdyni.

11:00    Przyjazd do Olsztyna.

 

 

  

CENA :  1 370 PLN  (przy grupie 40 os.)

CENA :  1 440  PLN  (przy grupie 35 os.)

 

Cena zawiera: przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, barek, video) na trasie Olsztyn – Gdynia – Olsztyn, prom na trasie Gdynia – Karlskrona – Gdynia, 2 kolacje i 2 śniadania na promie, 1 kolację i 1 śniadanie w hotelu w Malmö, 2 noclegi na promie (kabiny 2 os. wewnętrzne comfort class), 1 nocleg w hotelu w Malmö (pokoje 2 osobowe z łazienką), zwiedzanie Kopenhagi i Malmö z przewodnikiem, przejazd autokarem 2 i 3 dnia zwiedzania, ubezpieczenie NNW, opiekę pilota, kawę i herbatę w autokarze, podatek Vat.

 

Cena nie obejmuje: degustacji w browarze Carlsberg 80 DKK, rejsu po kanałach Kopenhagi 40 DKK, lunchu w restauracji – około 100 DKK lub 90 SEK.  

 

Uwaga !

Terminy  wycieczki do uzgodnienia z naszym biurem.