Sprzedaż biletów autokarowych

Kup polisę ONLINE!

WYCIECZKA  SZKOLNA  DO  LONDYNU 

 7 DNI - ZWIEDZANIE I POBYT U RODZIN

_____________________________________________________________________________________________________

 

1 Dzień

Podstawienie autokaru o godz. 8:00, Olsztyn – Dworzec Autobusowy, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji. Po drodze czas na obiad (we własnym zakresie).

2 Dzień

Rano przyjazd eurotunelem do Folkestone, przejazd do Londynu, po drodze przez Greenwich (spacer po parku, zrobienie pamiątkowego zdjęcia na południku  zerowym), zwiedzanie Muzeum Historii Naturalnej ze wspaniałą kolekcją dinozaurów. Powrót metrem do miejsca zakwaterowania, zakwaterowanie u rodzin, obiadokolacja, nocleg. 

3 Dzień

Po śniadaniu przejazd do Windsoru, zwiedzanie zamku, który jest weekendową rezydencją królowej Elżbiety II, powrót do Londynu, zwiedzanie Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s, zwiedzanie Brytyjskiego Muzeum ze wspaniałą  kolekcją starożytności, przejażdżka London Eye, skąd widać wspaniałą panoramę Londynu powrót do rodzin, obiadokolacja, nocleg.

4 Dzień *

Po śniadaniu przejazd do rodzinnego miasta Szekspira – Stratford-upon-Avion, zwiedzanie domu w którym urodził się Szekspir. Powrót do Londynu, po drodze spacer po Oxfordzie, jednym z najstarszych kompleksów uniwersyteckich świata. Powrót do rodzin, obiadokolacja, nocleg.

5 Dzień

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Londynu – Katedra św. Pawła, mogąca poszczycić się drugą co do wielkości kopułą w Europie, Teatr Globe, który jest wierną rekonstrukcją teatru Szekspirowskiego z XVI wieku. Opactwo Westminsterskie - miejsce koronacji i pochówku królów angielskich, następnie rejs statkiem po Tamizie od City do Westminster.             Tower of London, która w swojej historii pełniła rolę twierdzy, zamku, rezydencji królewskiej, zbrojowni, więzienia, wejście na najsłynniejszy most w Londynie Tower Bridge . Powrót do rodzin, obiadokolacja, nocleg.

6 Dzień

Po śniadaniu przejazd metrem do centrum Londynu. Spacer: przejście obok Opactwa Westminsterskiego, Parlamentu ze słynnym Big Benem, przez  Whitehall, przy którym mieszczą się najważniejsze ministerstwa państwa, Downing Street, Pałacu Buckingham, który jest oficjalną siedzibą królów angielskich od 1837 roku, Piccadilly Circus, China Town, Leicester Square, Trafalgar Square z Kolumną Nelsona, wspólny spacer po najsłynniejszej ulicy handlowej Oxford Street, przejazd eurotunelem, wyjazd do kraju.

7 Dzień

Przyjazd do Polski, jazda przez Polskę, zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

 

CENA :  1 350 PLN/os. (40 osób + 3 opiekunów)

 

Świadczenia:

- 4 noclegi u rodzin angielskich na przedmieściach Londynu (pokoje 2/3/4 osobowe)

- wyżywienie u rodzin 2 x dziennie, suchy prowiant (w dniu wyjazdu)

  (pierwszym posiłkiem jest ciepła obiadokolacja w drugim dniu, ostatnim – śniadanie + suchy prowiant)

- opieka pilota

- słodki poczęstunek w autokarze

- opieka i pobyt nauczycieli

- przeprawa promowa/eurotunel

- podatek VAT

- opłaty drogowe

- ubezpieczenie KL,NNW

- autokar lux (klimatyzacja, WC, barek, video)

 

Informacje dodatkowe:

Każdy uczestnik powinien posiadać 125 GBP na realizację programu (komunikację miejską + wstępy + lokalny licencjonowany przewodnik). Na własne wydatki – ok. 30 GBP

 

Uwaga !

1. Termin wycieczki i termin wpłat do uzgodnienia z naszym biurem.

2. Przedstawiciel naszego biura (pilot wycieczki) może uczestniczyć na spotkaniu z rodzicami w celu przedstawienia szczegółów wyjazdu.

_________________________________________________________________________________________________________

* Możliwość modyfikacji 4 dnia wycieczki, zamiast Stratfordu i Oxfordu :

1.         Hampton Court (zwiedzanie pałacu i ogrodów) i  Kew Gardens .

2.         Stonehenge (słynne kręgi kamienne wybudowane ponad 5 tys. lat temu ) i                          Hampton Court  (kompleks  pałacowy i ogrody). 

3.         Cambridge- przejażdżka piętrowym autobusem po miasteczku uniwersyteckim,                 spacer wokół najważniejszych obiektów  uniwersytetu w Cambridge.

4.          Brighton(zwiedzanie Królewskiego Pawilonu, spacer po wybrzeżu , molo)