Sprzedaż biletów autokarowych

Kup polisę ONLINE!

PARYŻ

Miasto, które nigdy nie zasypia.

Dzień 1

wyjazd z Polski w godzinach rannych i jazda non stop i w kierunku Francji. Przejazd nocny przez Niemcy.

Dzień 2

Przyjazd do Paryża w godzinach popołudniowych i zwiedzanie (poruszamy się paryskim metrem): Wyspy la Cite - najstarszej części miasta z katedrą Notre Dame, Pałaem Sprawiedliwości, Conciergerie, Świętą Kaplicą. wyspy Św. Ludwika a na niej Biblioteki Polskiej. Dzielnica Łacińska, Sorbonę i Pantheon, Ogród Luksemburski. Obiado- kolacja w restauracji samoobsługowej. Przejazd autokarem do hotelu na przedmieściach Paryża, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 3

śniadanie, przejazd i zwiedzanie Paryża: Wersal -największego pałacu świata, barokowa rezydencja Ludwika IV i Ludwika XV.: Montmorency - największy cmentarz polskiej Wielkiej Emigracji z XIX w. Montmartre - legendarną dzielnicę cyganerii artystycznej, Bazylika Sacré Coeur, XII w Plac du Tertre. Obiadokolacja w restauracji samoobsługowej. Ciąg dalszy zwiedzania: Wieża Eiffel’a dla chętnych wjazd na szczyt skąd rozciąga się widok na Pola Marsowe, słynną Szkołę Wojskową, Plac Trocadero, Plac Warszawy, Pałac Chaillot. Wieczorem rejs statkiem wycieczkowym po Sekwanie. Przejazd do hotelu i nocleg.

Dzień 4

śniadanie, zwiedzanie Paryża (przejazdy metrem): zwiedzanie Luwr– największego muzeum świata z dziełami malarstwa, rzeźby i sztuki użytkowej, Muzeum Orsay z bogatą kolekcją malarstwa impresjonistycznego, Pałacu inwalidów z grobowcem Napoleona, Muzeum Perfum Fragonard, Plac Vende: hotel Ritz i dom, w którym mieszkał Fryderyk Chopin, Pola Elizejskie i Łuk Triumfalny. Obiad w restauracji samoobsługowej. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Zatrzymamy się w Brukseli, gdzie zobaczymy Grand Place, Pałac Królewski, katedrę Św. Michała i symbol miasta Manneken Pis.

Dzień 5

Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

ZAPEWNIAMY:

  • noclegi w hotelu, pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami
  • wyżywienie wymienione w programie
  • transport – klimatyzowany autokar z video, barkiem i wc
  • usługi przewodnika
  • opieka i informacja turystyczna pilota
  • ubezpieczenie

CENA I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE W BIURZE. ZAPRASZAMY!