Sprzedaż biletów autokarowych

Kup polisę ONLINE!

WILNO – TROKI – DRUSKIENNIKI

Podróż sentymentalna

 

Dzień 1

wyjazd z Olsztyna w godzinach rannych, przejazd do Trok i zwiedzanie z przewodnikiem zespołu zamkowego Wielkich Książąt Litewskich, pobyt na Górze Trzech Krzyży, czas wolny na zakup pamiątek i degustację kibinów karaibskich (we własnym zakresie), przejazd do Wilna, zakwaterowanie w hotelu, obiado- kolacja, nocleg.

Dzień 2

śniadanie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: Ostra Brama - symbol miasta, kaplica z cudownym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, Cerkiew Św. Ducha – z relikwiami prawosławnych świętych- męczenników, których zmumifikowane ciała spoczywają w przeszklonym sarkofagu, Rynek Staromiejski, Uniwersytet – trzeci uniwersytet założony na ziemiach dawnej Rzeczypospolitej Obojga Narodów, którego studentami byli min. Adam Mickiewicz i Juliusz Słowacki. Przejazd do Druskiennik, zakwaterowanie w hotelu, obiado- kolacja, nocleg.

Dzień 3

śniadanie, pobyt 3 godzinny w Aqua Parku w Druskiennikach – relaks w świecie basenów, wśród morskich fal i kaskad, zjeżdżalni i rzeki. Do dyspozycji 2 sauny, łaźnie, część dla małych dzieci, restauracja, jacuzzi. Przejazd i zwiedzanie Parku Grutas – Muzeum Komunizmu z pomnikami, obrazami, dokumentami, sowieckimi. Wyjazd do Olsztyna, powrót w późnych godzinach wieczornych.

ZAPEWNIAMY:

  • noclegi w hotelu, pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami
  • wyżywienie wymienione w programie
  • transport – klimatyzowany autokar z video, barkiem i wc
  • usługi przewodnika
  • opieka i informacja turystyczna pilota
  • ubezpieczenie

CENA I SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOSTĘPNE W BIURZE. ZAPRASZAMY!